Delegirani suci utakmice Slaven Belupo – Dinamo

23.07.2019.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote u drugom kolu Hrvatski Telekom Prve lige ugostiti Dinamo. Utakmica će se od 19 sati igrati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš. Glavni sudac susreta bit će Marko Matoc iz Zaprešića, dok će mu pomoćnici biti Goran Pataki iz Đakova i Bojan Zobenica iz Velike Gorice. Zdenko Lovrić iz Đakova bit će četvrti sudac, dok će Ante Vučemilović iz Osijeka biti delegat. Alojzije Šupraha iz Splita bit će kontrolor utakmice.

Istaknimo još jednom, ulaznice za sve tribine prodavat će se u pretprodaji u petak od 14 do 17 sati na blagajni 1 i koštat će 40 kuna te na dan utakmice kada se blagajne otvaraju u 17 sati. S obzirom na kapacitet stadiona, na do sada prodane godišnje ulaznice i ulaznice koje ne idu u redovnu slobodnu prodaju, dostupno će biti nešto više od 1000 karata. U taj broj uključene su i 353 karte rezervirane za gostujuće navijače.