Delegirani suci utakmice Slaven Belupo – Dinamo

16.04.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u petak će odmjeriti snage sa zagrebačkim Dinamom, prvoplasiranom momčadi Hrvatski Telekom Prve lige. Utakmica će se igrati u sklopu 30. kola. Pravdu u susretu Slaven Belupa i Dinama dijelit će Damir Batinić iz Osijeka, a pomoćnici će mu biti Miro Grgić, također iz Osijeka, i Robi Kezele iz Rijeke. Četvrti sudac utakmice bit će Marin Vidulin iz Kanfanara, dok će Davor Ivić iz Siska biti delegat. Branko Bajić iz Splita bit će kontrolor utakmice.

Podsjetimo, utakmica u petak igrat će se s početkom u 19 sati, a blagajne će se otvoriti tri sata ranije. Ulaznice će se prodavati po 20, 30 i 50 kuna, a moći ćete ih kupiti i u pretprodaji u četvrtak između 14 i 17 sati na blagajni kod ulaza na tribinu za domaće navijače. Molimo sve zainteresirane da svoje karte osiguraju na vrijeme kako bi se izbjegle gužve ispred ulaza pred sam početak utakmice. Jedna osoba moći će kupiti jednu kartu.