DEJAN GLAVICA NAJAVLJUJE POBJEDU S CIBALIOM

19.10.2012.


Nakon prvenstvene stanke zbog kvalifikacijskih utakmica reprezentacije Hrvatske za odlazak na Svjetsko prvenstvo, Slaven Belupo u subotu na koprivničkom stadionu dočekuje vinkovačku Cibaliu.

Bit će to susret u kojem navijači našeg kluba očekuju sva tri boda i ostanak na drugom mjestu prvoligaške ljestvice.
Vrijeme je za pobjedu koju smo posljednji put pred našim navijačima postigli još u kolovozu s Lokomotivom. Favoriti smo u susretu s Vinkovčanima koje smo na startu prvenstva svladali na njihovom travnjaku i sada želimo još jednom slaviti. Neće nam biti lako, bit će teško jer su nam neki igrači ozlijeđeni i nećemo moći nastupiti u kompletnom sastavu. No, vjerujem da naša kvaliteta nije upitna i da će bodovi ostati u Koprivnici – kazao je na današnjoj konferenciji za novinare igrač Slavena Belupa i mladi reprezentativac Dejan Glavica te dodao:
Primili smo previše pogodaka na posljednje četiri utakmice na kojima smo pokazali veliku nesigurnost u obrani i svi vjerujemo da je tome došao kraj. Nadam se također da ćemo na utakmici s Vinkovčanima biti učinkovitiji nego na nekoliko posljednjih prvenstvenih susreta – završio je Dejan Glavica.
Zbog žutih kartona u subotnjoj utakmici (18 sati) izostat će Bubnjić, a vraća se Grgić. Iz momčadi će zbog ozljeda izostati i Purić kojem je na treningu u jednom sudaru pukao nos, dok Batarelo ima problema s mišićem na leđima. Ozljeda Raka je vrlo ozbiljna i neće ga biti najvjerojatnije do kraja prvenstva, ali će za nastup nakon ozljede s Dinamom najvjerojatnije biti spreman Rodić.