Debi Mioča, Slaven Belupo sutra protiv Dinama u Domašincu

03.10.2022.


Nogometaši Slaven Belupa upisali su poraz od prvoplasiranog Dinama u 11. kolu SuperSport Hrvatske nogometne lige. Trener Zoran Zekić nije mogao računati na veliki broj svojih igrača, a debi u dresu našeg kluba upisao je Benedik Mioč. Na poziciji veznog igrača Mioč je odigrao 84 minute.

– Sretan sam zbog debija, ali ne mogu biti sretan zbog rezultata. Mislim da smo odigrali 70 odličnih minuta, a onda je taj nesretan jedanaesterac usmjerio utakmicu na stranu Dinama. Nažalost, kaznili su naše greške i osvojili sva tri boda. Prvenstvo brzo ide dalje i već u nedjelju protiv Osijeka imamo priliku za osvajanje novih bodova. Idemo se dobro pripremiti i ako budemo na pravoj razini možemo napraviti dobar rezultat – rekao je Mioč.

Slavenaši će u tjednu pripreme za nedjeljnu utakmicu s Osijekom odigrati i jednu prijateljsku utakmicu. Sutra će gostovati kod Dinama u Domašincu. Dinamo je trenutno trećeplasirana momčad Treće NL sjever. Trener Zekić pružit će priliku igračima koji su protiv Dinama u Zagrebu imali manju minutažu ili je nisu imali. Utakmica u Domašincu igrat će se s početkom u 16:00.