DAVOR VUGRINEC IGRAT ĆE PROTIV OSIJEKA!

13.03.2012.


Danas je Arbitražna komisija HNS razmatrala slučaj Davora Vugrinca, sada već bivšeg nogometaša Varaždina i donijela odluku po kojoj se ovaj iskusni i odlični igrač može registrirati za Slaven Belupo.

Odmah po primitku odluke Arbitražne komisije naš je klub obavio sve potrebne radnje oko registracije Davora Vugrinca u Nogometnom savezu Koprivničko-križevačke županije iz kojeg je sva potrebna dokumentacija proslijeđena HNS-u i Vugrinec će od sutra biti igrač Slavena Belupa, s pravom nastupa već u petak kada farmaceuti na Gradskom stadionu dočekuju Osijek.

Nakon što je prije nekoliko dana raskinuo ugovor na štetu NK Varažadin, Vugrinec se odmah priključio treninzima Slavena Belupa na koprivničkom stadionu i u našem klubu su odluku Arbitražne komisije dočekali s velikim olakšanjem, kao i trener Roy Ferenčina koji s velikim nestrpljenjem čeka ovog odličnog igrača i bivšeg reprezentativca.