Davor Lovren do kraja sezone na posudbi u Slaven Belupu

09.01.2020.


Davor Lovren stigao je na posudbu do kraja sezone u Slaven Belupo. Lovren je 21-godišnji ofenzivac koji može igrati na svim pozicijama u napadu. U naš klub stiže iz njemačke Fortune Düsseldorf. Valja istaknuti da je Lovren ponikao u Školi nogometa zagrebačkog Dinama u kojem je upisao 36 nastupa i osam golova za drugu momčad. U Fortuni je od srpnja 2018. godine. Lovren je upisao i 35 nastupa za mlade reprezentacije Hrvatske pritom postigavši osam golova.

– Drago mi je što sam stigao u Slaven Belupo, klub koji ima reputaciju jednog od najorganiziranijih i najstabilnijih u Hrvatskoj. Željan sam igre i golova i jedva čekam krenuti s treninzima. Cilj mi je svojim pristupom izboriti mjesto u momčadi i svojim igrama pridonositi dobrim rezultatima. Čeka nas uzbudljivo proljeće, polufinale Kupa i jedva čekam da sve skupa krene – rekao je Lovren po dolasku u Koprivnicu.

Novi ofenzivac Slaven Belupa momčadi će se priključiti na popodnevnom treningu. Dobrodošao Davore!