David Puclin: Utakmica protiv Lokomotive nam se više ne smije ponoviti, izvukli smo pouke, a protiv Rudeša imamo samo jednu opciju – tri boda

19.09.2018.


Nogometaši Slaven Belupa vrijedno se pripremaju za novi prvenstveni ogled. U petak će na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš s početkom u 18 sati odmjeriti snage s Rudešom u osmom kolu Hrvatski Telekom Prve lige, a bit će im to četvrta utakmica u nizu u Koprivnici.

– Dogodila nam se loša utakmica protiv Lokomotive prošle nedjelje i ona nam se više ne smije ponoviti. Zajedno sa stručnim stožerom smo ju analizirali, vidjeli smo gdje smo griješili, a ono što je najbitnije izvukli smo iz nje velike pouke. Neugodan poraz nije nam narušio atmosferu u svlačionici, dapače, vidim kod svih svojih suigrača veliku želju da se već u petak protiv Rudeša iskupimo za nedjeljno izdanje. Jedina opcija protiv Zagrepčana su tri boda – rekao je veznjak Slaven Belupa David Puclin.

Slaven Belupo trenutno je šestoplasirana momčad prvenstva sa sedam osvojenih bodova, šest više od Rudeša.

– U petak moramo gledati prvenstveno sebe. Kada smo na nivou na kojem moramo i možemo biti onda nemamo straha protiv nikoga jer imamo kvalitetu. Volio bih da na stadion dođe što više navijača jer bez njih atmosfera nije ista. Ostali smo im dužni u nedjelju i to ćemo pokušati ispraviti već protiv Rudeša – zaključio je Puclin.

Podsjetimo, utakmica Slaven Belupa i Rudeša igrat će se u petak na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš s početkom u 18:00. Blagajne će se otvoriti dva sata ranije, a ulaznice će se prodavati po 20 i 30 kuna.