David Puclin igrač kola, Ivica Sertić trener kola, Vinko Međimorec u najboljih 11

13.08.2019.


Nogometaši Slaven Belupa prošle su nedjelje upisali važna tri boda. U Koprivnici su svladali splitski Hajduk rezultatom 2:1 i tako stigli do prve pobjede u aktualnoj sezoni. Borbena predstava naše momčadi, puna zalaganja i agresivnosti, ‘izbacila’ je strijelca prvog pogotka Davida Puclina kao igrača utakmice, ali i igrača kola po izboru dnevnog lista Sportske Novosti. Osim Puclina, u najboljih 11 mjesto je pronašao i Vinko Međimorec na poziciji stopera, dok je Ivica Sertić proglašen trenerom kola. Veznjak Slaven Belupa za svoju prezentaciju protiv Hajduka zaradio je maksimalnih 20 bodova, dok je Međimorec dobio četiri.

– Sretan sam zbog osvojena tri boda jer nam je nakon uvodna tri poraza ovo bila jako bitna utakmica. Naravno da mi je drago što sam postigao pogodak i što sam igrač kola, ali sve je to zasluga momčadi koja će uvijek istaknuti pojedinca. Ova utakmica nam mora biti motiv za izazove koji nam slijede. Vjerovali smo da možemo s najboljima, a sada smo to i dokazali. Idemo u Pulu potvrditi to protiv Istre. Sigurno neće biti lako, posložili su se na čelu s novim trenerom, ali znamo svoje kvalitete i želimo nastaviti sa skupljanjem bodova – rekao je David Puclin.