DAVID ARAP OTVORIO A HEBER ZATVORIO POBJEDU S INTEROM IZ ZAPREŠIĆA

12.12.2016.


Nakon dvije pobjede za redom nad Lokomotivom u gostima i Hajdukom kod kuće na koprivničkom travnjaku momčad trenera Željka Kopića “sredila” je i Inter u kojem su prije ogleda, što je poslije utakmice rekao i njegov trener Samir Toplak vjerovali da će se u Zaprešić vratiti s pozitivnim rezultatom.
Na njihovu žalost to im nije uspjelo jer su farmaceuti bili uvjerljivo bolja momčad i na zadovoljstvo svojih navijača postigli i treću uzastopnu prvoligašku pobjedu.
Iako je prvi dio susreta, uz nekoliko stopostotnih prigoda naše momčadi završio bez pogodaka, na samom početku drugog poluvremena mrežu Intera načeo je sjajnim i neobranjivim udarcem s 25 metara David Arap, dok je rezultat zaključio odlični Heber čiji je udarac glavom gostujući vratar Čović samo pogledom ispratio u svoju mrežu.
Pobjedom s Interom Slaven Belupo se potpuno sam s 24 osvojena boda učvrstio na petom mjestu, dok njegovi najbliži pratitelji Istra i Inter za njim sada zaostaju čak pet bodova.
U tako povoljnom ozračju naša momčad u nedjelju (zadnje jesensko kolo) dočekuje posljednju vinkovačku Cibaliu i nitko ne dvoji da je to još jedna sjajna prigoda za tri nova koprivnička boda s kojima bi se naš klub na najljepši način oprostio od jesenskog natjecanja i pokazao da zasluženo “puše za vrat” vodećoj četvorki, što je i te kako poticajno za proljetni dio prvenstva koje će krenuti 17. ili 18. veljače 2017. godine.