Dario Čanađija i Karlo Plantak više nisu igrači Slaven Belupa

20.08.2019.


Dario Čanađija i Karlo Plantak više nisu igrači Slaven Belupa. Obojica su danas sporazumno raskinula ugovore. Čanađija, veznjak rođen 17. travnja 1994. godine u svom drugom boravku u našem klubu odigrao je 14 utakmica te je postigao jedan pogodak, onaj u pobjedi nad Interom rezultatom 1:3 u 31. kolu prošle sezone, te je zaradio četiri žuta kartona. U aktualnoj je sezoni odigrao tri utakmice. Ukupno je u Slaven Belupu odigrao 88 utakmica pritom postigavši osam pogodaka.

Plantak, također veznjak, rođen 11. studenog 1997. za naš je momčad odigrao 13 utakmica te je postigao jedan pogodak i dobio tri žuta kartona. Pogodak je postigao u zadnjem kolu prošle sezone protiv Rijeke u utakmici koja je završila rezultatom 1:1.

Dario i Karlo, hvala vam na svemu i sretno vam u nastavku karijere!