DANIJEL CESAREC PRISTUPIO SLAVENU BELUPU

31.07.2014.


Danijel Cesarec (31) potpisao je danas jednogodišnji ugovor sa Slavenom Belupom.
Riječ je o napadaču bogatog iskustva iz čije karijere izdvajamo tri nastupa u reprezentaciji Hrvatske U21, a osam godina je igrao i u brojnim međunarodnim klubovima: FC Sparta Prag, FCPribram, FCAkraitos, FCEgaleo, FCAsteras, FC Aris Solun, FCMaccabiHaifa.
Protekle dvije godine nastupao je za hrvatske klubove, Rijeku i Osijek. U navedenom razdoblju odigrao je 201 utakmicu, postigao je 52 gola i ostvario 25 asistencija što je odličan rezultat.
Vjerujemo da će se vrlo brzo uklopiti u našu momčad te da će kvalitetnom igrom i borbenošću na terenu, zajedno s ostalim igračima, doprinijeti što boljem plasmanu Slavena Belupa među hrvatskim prvoligašima -izjavio je prvi čovjek Kluba, Hrvoje Kolarić.