DANAS PRVA PROVJERA FARMACEUTA NA PRIPREMA U SV. MARTINU

20.06.2012.


Uz dva treninga dnevno nogometaši Slavena Belupa pripremaju se u Sv. Martinu na Muri gdje svi igrači vježbaju vrlo temeljito pod vodstvom glavnog trenera Roya Ferenčine, te njegovih pomoćnika Pave Crnca i Branka Balija.

Na treninzima se pretežito radi na stjecanju tjelesne pripremljenosti, a većih opterećenja oslobođeni su Vugrinec, Čanađija i Vručina koji nakon lakših ozljeda još nisu spremni za najveće napore.
Farmaceuti će danas poslijepodne imati i prvu prijateljsku provjeru, a suparnik će im biti domaći Polet koji je prije desetak dana kroz kvalifikacije izborio plasman u Treću hrvatsku nogometnu ligu – sjever.
Slaven Belupo će do kraja priprema u Međimurju odigrati još jednu prijateljsku utakmicu s jačim suparnikom od domaćeg Poleta na kojoj će trener Ferenčina prigodu za nastup također dati svim raspoloživim snagama.