DANAS PRIJATELJSKA UTAKMICA S BORCEM IZ IMBRIOVCA

10.10.2012.


Iako su farmaceuti u petak trebali odmjeriti snage u prijateljskoj utakmici sa slovenskim prvoligašem Murom, Slovenci su iznenada odustali od tog ogleda tako da je Slaven Belupo dogovorio susret sa županijskim ligašem Borcem iz Imbriovca.

Utakmica će se igrati danas s početkom u 17 sati na Gradskom stadionu, a trener Ferenčina pružit će priliku za nastup svim raspoloživim snagama.
Nedostajat će mladi reprezentativci Igor Bubnjić koji će također danas igrati za hrvatsku odabranu vrstu U-20 s Italijom u gradiću Portogruaro, između Trsta i Venecije u sklopu Kupa regije, te Dario Čanađija i Petar Brlek koji su pozvani u reprezentaciju U-19.
U današnjem ogledu s Borcem neće još nastupiti nedovoljno oporavljeni Nikola Rak, te prvi vratar Silvio Rodić koji je ozlijeđen u prvoligaškom susretu s Dinamom.