DALIĆ OČEKUJE I TREĆU POBJEDU U TURSKOJ

05.02.2010.


Još dva dana nogometaši Slavena Belupa pripremat će se u Antalyji iz koje se u Koprivnicu vraćaju u nedjelju ujutro.
Farmaceuti će još u subotu u Turskoj odigrati posljednju prijateljsku utakmicu s korejskim Incheom Unitedom u kojoj će nastojati ostvariti i svoju treću pobjedu.
Podsjećamo, da su u dva dosadašnja susreta u Antalyji svladali bukureštanski Dinamo (1:0) i kineski Shandong Luneng (2:0) i pokazali, da uz svakodnevne treninge ulaze u sve bolju formu i da će spremni dočekati proljetni prvoligaški nastavak.
U subotnjoj utakmici s Korejcima, koji su se uvrstili u azijsku Ligu prvaka neće igrati ozlijeđeni Maras i Delić ali će, kako nam je rekao trener Zlatko Dalić nastupiti Kokalović, koji se potpuno oporavio od ozljede gležnja.
I u susretu sa korejskim prvoligašem Dalić će dati prigodu za nastup svim raspoloživim igračima i očekuje, da pruže kvalitetnu igru i turske pripreme zaključe još jednom pobjedom.