CROATIA SESVETE – SLAVEN BELUPO 0:2

24.08.2010.


SLAVEN BELUPO: Nurković, Labudović, Šestak, Poldrugač, Bagarić, Nicolas, Papa, Jakšinić (od 80. Geng), Poljak, Marčinković, Poredski.

Trener: Mile Petković.

CROATIA SESVETE: Šušak, Božinovski, Lončar, Bljajić, Lovrić, Zeba, Čičak, Jurić, Rac, Guja, Hećo (drugo poluvrijeme: Barišić, Kuzmić, Plantić, Mazarekić, Trupac, Jerković, Tošić, Jurina, Ivančić, Zubak, Piškor).

Trener: Ivo Milić.

Sudac: Rukavina. Pomoćnici: Jelić i Čurdo (svi Sesvete).

Strijelci: 0:1 – Poljak (23), 0:2 – Poredski (77).

Gledatelja: 50.

Izvješće:

Kombinirani sastav Slavena Belupa u kojem su nastupili pretežito igrači s manjom minutažom u prvoligaškim susretima gostovao je u Sesvetama, gdje je odigrao prijateljsku utakmicu s drugoligašem Croatijom Sesvete i pobijedio – 0:2.
Farmaceuti su bili bolja momčad svih 90 minuta, a vodeći pogodak postigao je Poljak sjajnim udarcem s 20 metara i neobranjivo pogodio gornji kut domaćeg vratara Šuška.
U nastavku susreta povećanje vodstva i konačni rezultat postavio je Poredski u 77. minuti, koji je vrlo spretno svladao vratara Sesvećana. Do kraja utakmice Koprivničanci su propustili realizirati još nekoliko vrlo dobrih prigoda.