Čović najbolji golman, a Klafurić trener kola

03.08.2021.


Nogometaši Slaven Belupa remizirali su s Osijekom u trećem kolu HT Prve lige. Naša je momčad odigrala hrabru i borbenu utakmicu i osvojila bod u Gradskom vrtu u susretu bez golova. Prema izboru dnevnog lista Sportske novosti, najbolji u našoj momčadi bio je golman Ivan Čović koji je za svoju igru zaslužio deset bodova i tako zauzeo mjesto ‘između vratnica’ u momčadi kola. Podsjetimo, u ukupnom poretku za najboljeg igrača lige trenutno je u vodstvu Ivan Krstanović s 20 bodova. Titulu najboljeg u ovom kolu ponio je i naš trener Dean Klafurić koji je proglašen trenerom kola.

– Drugi puta u tri kola Dean Klafurić našao se u ovoj rubrici. Nakon što je slavio na Maksimiru, trener Slaven Belupa i protiv drugog favorita za osvajanje titule prvaka ostao je neporažen. Klafurić je detektirao sve potencijalne opasnosti i sveo Osječane na nekoliko opasnih udaraca u završnici utakmice – istaknule su Sportske novosti.

Čestitamo našem golmanu i našem treneru!