CILJ NAM OSTAJE OSVAJANJE PETOG MJESTA – REKAO JE TRENER KOPIĆ

19.05.2017.


Utakmica s Rijekom ostala je iza Slavena Belupa kojeg već u subotu očekuje ogled u gostima kod Lokomotive.

Bit će to susret pretposljednjeg prvoligaškog kola koji će najvjerojatnije odlučivati o konačnom plasmanu na peto mjesto.

Analizirali smo izgubljenu utakmicu s Riječanima, nismo igrali kako sam očekivao i to nam je dobra opomena za ogled s Lokomotivom koja prije susreta s nama ima dva boda prednosti – kazao je trener naše momčadi Željko Kopić i dodao:

Lokomotiva se nalazi u uzlaznoj formi no to je za nas utakmica kao i svaka druga na kojoj ćemo dati sve od sebe kako bi došli do povoljnog rezultata. Vjerujem da ćemo u susretu s Lokosima biti znatno bolji, jer se nismo odrekli od plasmana na peto mjesto. Nemamo kartoniranih igrača, bit će možda određenih promjena u sastavu što ću odlučiti uoči ogleda u Kranjčevićevoj – istaknuo je Željko Kopić.

Utakmica se igra s početkom u 17 sati a vodit će je sudac Goran Gabrilo iz Splita.