Četiri prijateljske utakmice u pripremama

04.01.2024.


Nogometaši Slaven Belupa jučer su startali s pripremama za proljetni dio aktualne sezone. Do utakmice s Varaždinom koja će se igrati u sklopu 20. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige, naša će momčad odigrati četiri prijateljske utakmice. Sve četiri u sklopu medulinskog pripremnog turnira.

U grupi će Slaven Belupo snage odmjeriti s austrijskim drugoligašem Kapfenbergom 10. siječnja, sa crnogorskim prvoligašem Rudarom tri dana kasnije te s Lokomotivom 16. siječnja. Sve tri utakmice igrat će se s početkom u 11 sati. Četvrta prijateljska utakmica igrat će se 19. ili 20. siječnja, ovisno o plasmanu u skupini, a mogući protivnici su Istra 1961, Varaždin, Gorica ili beogradski Radnički.

Pripremne utakmice:

10.1. SLAVEN BELUPO – KAPFENBERG (11h)
13.1. SLAVEN BELUPO – RUDAR (11h)
16.1. SLAVEN BELUPO – LOKOMOTIVA (11h)
19./20.1. UTAKMICA ZA PLASMAN