Četiri debitanta u dresu Slaven Belupa

19.07.2021.


Nogometaši Slaven Belupa upisali su veliku pobjedu u petak u Zagrebu. Momčad trenera Deana Klafurića slavila je protiv Dinama u prvom kolu HT Prve lige rezultatom 0:2, a pogotke za našu momčad postigli su Ivan Krstanović i Bruno Bogojević. Utakmica protiv aktualnog prvaka Hrvatske bila je debitantska za četvoricu naših igrača. Mihael Mlinarić, Mario Marina, Marin Laušić i Mateo Monjac upisali su svoje prve minute u dresu Slaven Belupa. Marina je odigrao svih 90 minuta, Mlinarić je na terenu bio 60 minuta, Laušić 69, a baš je umjesto njega zaigrao Monjac.

– Presretan sam zbog debija za moj Slaven Belupo, ali još sam sretniji zbog velike pobjede koju smo ostvarili. Igrali smo u Zagrebu sa srcem svih 90 minuta, borili se cijelu utakmicu i na kraju nas je to nagradilo. Držali smo se trenerovog plana i nitko sretniji od nas kako je sve završilo. Ipak, ovo prvenstvo je maraton i već smo se okrenuli Lokomotivi. U subotu nas čeka još jedna teška utakmica, ali ja vjerujem da uz maksimalan trud i podršku naših navijača, koje pozivam da od 18:55 dođu u što većem broju na stadion, možemo do sva tri boda – rekao je Mlinarić.

Čestitamo našim igračima na prvim minutama u dresu našeg prvoligaša i želimo im još mnogo uspješnih nastupa!