ČANAĐIJA PROPUŠTA DINAMO, ALI SE VRAĆAJU DELIĆ I BRLEK

04.03.2014.


Nakon izgubljene utakmice s Hajdukom u Splitu koprivnički prvoligaš priprema se za još jedan vrlo zahtjevan susret u kojem će se u sklopu 25. prvenstvenog kola sastati s vodećim Dinamom.
Farmaceuti su itekako svjesni situacije u kojoj se nalaze na ljestvici i snage Zagrepčana, najvećih kandidata za osvajanje još jednog naslova prvaka, ali vjeruju da će se predstaviti u znatno boljem izdanju nego što je to bilo na Poljudu.
Trener Elvis Scoria za ogled s Dinamom neće moći računati na mladog reprezentativca Darija Čanađiju koji je u Splitu dobio treću javnu opomenu, ali može računati na Mateasa Delića koji je sa splitskim prvoligašem također zbog tri javne opomene odradio utakmicu neigranja.
Za susret s Dinamom koji se igra u subotu na koprivničkom stadionu(19 sati) bit će spreman i Petar Brlek koji se oporavio od ozljede, zadobivene na utakmici s Osijekom.