Čanađija, Lima i Šarlija u idealnih 11, Ivica Sertić trener kola

05.03.2019.


Nogometaši Slaven Belupa osvojili su ove nedjelje bod na gostovanju kod Osijeka, iako su više od sat vremena igrali s igračem manje. Karakterna i borbena predstava našoj je momčadi donijela pozitivan rezultat, a Čanađiji, Limi i Šarliji mjesto u idealnih 11 23. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Valja istaknuti i da je Ivica Sertić proglašen trenerom kola, a da je Ivan Filipović imao obrane kola.

Što se tiče najboljih 11, Dario Čanađija je dobio 15 bodova za svoju prezentaciju u Osijeku što ga čini drugim najboljim igračem kola iza napadača Hajduka Jaira da Silve. Mateus Lima dobio je šest bodova, a Zvonimir Šarlija 5. Nakon 23. kola, što se naše momčadi tiče, Marković ima 20 bodova, Bogojević i Čanađija 15, Menalo 12,  Mendy i Lima 10, Šarlija 9, Krstanović 6, a Goda 1. Prvi u ukupnom poretku je Dinamov Atiemwen sa 103 boda.