ČANAĐIJA I BRLEK USPJEŠNO IGRAJU ZA MLADU HRVATSKU REPREZENTACIJU NA SVJETSKOM PRVENSTVU

27.06.2013.


U susretu drugog kola skupine F na U-20 Svjetskom prvenstvu u Turskoj odabrana hrvatska vrsta je protiv Uzbekistana osvojila bod, čime je sasvim otvorila vrata prolaska u drugi krug, odnosno u osminu finala.
Uzbekistanci su prvi došli u vodstvo u prvom poluvremenu, dok je pogodak za konačnih 1:1 postigao Livaja na asistenciju Rebića.
U sastavu reprezentacije Hrvatske nastupaju i dvojica standardnih mladih igrača Slavena Belupa, Dario Čanađija i Petar Brlek na koje trener našeg kluba Ivan Katalinić itekako računa u sljedećoj prvoligaškoj sezoni.
Čanađija je nastupio u početnoj jedanaestorici i odigrao svih 90 minuta, dok je Petar Brlek u igru ušao u drugom poluvremenu.
Hrvatska i Uzbekistan u skupini F imaju po četiri boda, Urugvaj tri, a Novi Zeland je bez bodova. U posljednjem kolu skupine Hrvatska u subotu igra protiv Novog Zelanda s kojim očekuje sva tri boda, dok će se u međusobnom susretu sastati Urugvaj i Uzbekistan.