ČANAĐIJA I BRLEK PROPUŠTAJU ISTRU 1961

24.10.2012.


Iako su u našem klubu dvojili o odlasku Darija Čanađije i Petra Brleka na pripreme reprezentacije Hrvatske U-19 koja će od 26. do 31. listopada igrati u Zagrebu s Gruzijom, Islandom i Azerbajdžanom kvalifikacije za Europsko prvenstvo, ipak je odlučeno da se dvojica mladih farmaceuta odazovu pozivu izbornika Jeličića i neće biti u kadru igrača za utakmicu s Istrom 1961 u Puli.

Razlog takve odluke je što će trener Ferenčina s Puljanima imati na raspolaganju Igora Bubnjića, koji je s Cibaliom odradio utakmicu neigranja, a za susret s Istrom najvjerojatnije će moći računati na Purića i Batarela, te vratara Rodića koji su se oporavili od ozljeda.
U Slavenu Belupu nitko ne dvoji da će naša momčad u petak u susret s Istrom biti na velikom iskušenju, jer su Puljani u prošlom prvoligaškom kolu napravili najveće iznenađenje, pobijedivši Hajduka u Splitu – 0:1.