BUBNJIĆ MEĐU NAJBOLJIM MLADIM REPREZENTATIVCIMA

16.05.2012.


Stoper i jedan od najdarovitijih mladih igrača našeg kluba Igor Bubnjić, jučer je nastupio za reprezentaciju Hrvatske (U-20) koja je na Kupu regije u Kaposvaru pobijedila odgovarajuću selekciju Mađarske – 1:2.

Bubnjić se istaknuo vrlo dobrom igrom i bio među najzapaženijim igračima utakmice. Kao što je poznato Bubnjić je bio i među najzapaženijim igračima našeg kluba koji je u ovoproljetnom prvoligaškom prvenstvu osvojio treće mjesto i uvrstio se u Euroligu.

Uz Igora Bubnjića mladi reprezentativci iz Slavena Belupa još su Dejan Glavica (U-21) i Dario Čanađija (U-19). Glavica će biti među kandidatima za hrvatsku reprezentaciju U-21 koja će 2. lipnja igrati u Koprivnici s odgovarajućom reprezentacijom Švicarske u kvalifikacijskoj utakmici za odlazak na prvenstvo Europe.