Bruno Goda pozvan u U-20 reprezentaciju Hrvatske!

06.11.2018.


Mladi nogometaš Slaven Belupa Bruno Goda dobio je poziv izbornika Roberta Jarnija u U-20 reprezentaciju Hrvatske! Ljevonogi dvadesetogodišnjak priključit će se izabranoj vrsti idućeg ponedjeljka u Zagrebu, a sudjelovat će u prijateljskim utakmicama protiv Bjelorusije koje će se igrati 14. studenog u Zagrebu i dva dana kasnije u Lučkom.

– Zahvalio bih se izborniku Jarniju na pozivu u reprezentaciju. I više sam nego sretan što ću igrati u ‘kockastom dresu’. Bit će mi to veliki motiv za dalje, pogotovo nakon ozljede koja me na duže vrijeme odvojila od nogometnih travnjaka. S ponosom ću predstavljati i reprezentaciju i svoj klub – rekao je Bruno Goda.

Tako je naš klub dobio i drugog reprezentativca u samo dva dana. Podsjetimo, jučer je Bruno Bogojević dobio poziv u U-21 reprezentaciju Hrvatske.