Bruno Goda odigrao stotu utakmicu u dresu Slaven Belupa

02.05.2021.


Bruno Goda jučer je protiv Dinama odigrao svoju stotu utakmicu u dresu Slaven Belupa. Goda je boje našeg kluba branio 91 put u prvenstvu te devet puta u Kupu pritom postigavši tri pogotka. Našem lijevom beku jučer je uoči utakmice prigodan poklon, dres s brojem 100, uručio direktor kluba Aleksandar Aleksovski zahvalivši mu se za sve što je učinio do sada za klub i poželjevši mu još mnogo odličnih nastupa za koprivničkog prvoligaša.

– Odigrati sto utakmica u dresu Slaven Belupa za mene je velika čast i privilegija. Zaista sam ponosan na ovaj jubilej. Bilo je uspona i padova, dobrih i loših utakmica, ali do sada proveden period u Koprivnici za mene je ispunjen isključivo pozitivnim dojmovima. Sretan sam, ali koncentriran isključivo na to da sezonu završimo na najbolji mogući način. Vjerujem da već u petak možemo ostvariti dobar rezultat protiv Lokomotive. Žao mi je što neću igrati zbog tri žuta kartona, ali imamo dobru i kvalitetnu momčad koja može doći do onoga što želi – rekao je Goda.

Čestitamo našem Bruni na stotoj utakmici u dresu Slaven Belupa!