Bruno Bogojević u momčadi kola

14.07.2020.


Nogometaši Slaven Belupa remizirali su ovog vikenda s Lokomotivom na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš. Utakmica 34. kola Hrvatski Telekom Prve lige završila je rezultatom 1:1, a jedini pogodak za našu momčad postigao je Bruno Bogojević. Baš je Bogojević, prema izboru dnevnog lista Sportske novosti, za svoju prezentaciju protiv Zagrepčana zaradio mjesto u najboljoj momčadi kola.

– Drago mi je zbog gola koji sam postigao, a s druge strane, žao mi je jer nismo osvojili sva tri boda. Mislim da su gledatelji mogli biti zadovoljni našom prezentacijom i općenito utakmicom. Bila je i jako dobra atmosfera na tribinama, imali smo podršku od prve do zadnje minute, a posebno nas je razveselio pljesak na kraju utakmice jer smo svih 90 minuta dali sve od sebe i pokušali doći do pobjede. U petak nam dolazi Inter, a mi se želimo od naših navijača oprostiti sa sva tri boda – rekao je Bogojević.