Bruno Bogojević odigrao stotu utakmicu za Slaven Belupo

31.01.2021.


Bruno Bogojević odigrao je stotu utakmicu za Slaven Belupo! Svoj jubilej je ostvario u petak, u Koprivnici, u 18. kolu HT Prve lige u kojem su Slavenaši slavili protiv Varaždina rezultatom 2:0.

Bogojević je u dresu Slaven Belupa debitirao u sezoni 2016/2017, točnije 24. rujna 2016. godine u remiju s Interom u Zaprešiću rezultatom 1:1. Ukupno je 92 puta branio boje našeg kluba u prvenstvu, dok je osam puta nastupio u Kupu. Naš je desni bočni zabio i sedam pogodaka, a posebno se pamti prvi koji je postigao u Koprivnici 25. travnja 2017. kada je u 93. minuti zabio za pobjedu nad Dinamom rezultatom 2:1.

Prigodan poklon, dres s brojem sto, danas su mu uoči treninga uručili njegovi suigrači.

Čestitamo našem Bogiju na jubileju i želimo mu još mnogo odličnih nastupa!