Bruno Bogojević i Jean Philippe Mendy igrom protiv Istre 1961 zaslužili mjesta u momčadi kola

09.10.2018.


Nogometaši Slaven Belupa Bruno Bogojević i Jean Philippe Mendy igrom protiv Istre 1961 zaslužili su, u izboru dnevnog lista Sportske novosti, mjesta u idealnoj momčadi desetog kola Hrvatski Telekom Prve lige. Podsjetimo, Slaven je u subotu svladao Puljane rezultatom 3:1. Bogojević je upisao asistenciju, dok je Mendy postigao pogodak za 2:0 i upisao asistenciju. Napadač Slavena za svoju prezentaciju zaslužio je 10 bodova, dok je mladi Koprivničanac zaradio tri boda. Nakon desetog kola, što se tiče naše momčadi, Marković ima 20 bodova, Gordana 15, Mendy 10, Šarlija 4, a Bogojević 3 boda. Prvi u ukupnom poretku je Goričin Atiemwen s 38 bodova.

– Najvažnije je da smo osvojili sva tri boda i da smo prezentirali vrlo dobru igru protiv Istre. Drago mi je da sam dao obol u toj pobjedi i nadam se da smo svi skupa razveselili naše navijače. Trener Ivković dao nam je slobodno do danas tako da smo imali dovoljno vremena za odmor i već od popodnevnog treninga kreće koncentracija na Goricu. Imamo tjedan i pol dana do te utakmice što znači da ćemo ju spremni dočekati – objasnio je Bogojević.