BRAZILAC HELDER RIBEIRO SILVA I GORAN ZAKARIĆ PRISTUPILI SLAVENU BELUPU

29.06.2016.


Pripremama našeg kluba na Rogli priključila su se dvojica novih igrača, koji bi trebali biti pojačanja za sljedeću natjecateljsku sezonu.
Vezni igrač Brazilac Helder Ribeiro Silva (25), koji je do sada igrao za Nautico Recife, te Goran Zakarić dosadašnji igrač bosansko-hercegovačkog prvaka Zrinjski iz Mostara, inače član zagrebačkog Dinama.
Brazilac je potpisao ugovornu obvezu sa Slavenom Belupom na godinu i pol dok je Dinamo Zakarića ustupio na posudbu do kraja natjecateljske sezone.
Goran Zakarić može igrati kao napadač ili vezni, a karijeru je započeo u Širokom Brijegu odakle je otišao u Dinamo, da bi opet igrao za Široki, zatim Lokomotivu, te Zrinjski u kojem je imao sjajnu sezonu.
Zabilježio je 13 nastupa za mladu reprezentaciju Bosne i Hercegovine, te jedan nastup za najbolju reprezentaciju BiH.