BRAČUN ODREDIO SASTAV KOJI ĆE SUPROTSTAVITI TROMSU

30.07.2009.


Nakon prospavanog norveškog Polarnog dana nogometaši Slavena Belupa danas prije podne imali su lagano razgibavanje uz hotel Radissen u kojem je u Tromsu smještena kompletna koprivnička ekspedicija, te oko podneva prošetali gradom.
Nakon ručka i popodnevnog odmora Slaven Belupo u 17,30 sati odlazi na stadion Alfheim, gdje će u 19 sati igrati prvu utakmicu 3. pretkola Europske lige s domaćim Tromsom.
Trener Milivoj Bračun odlučio se za početni sastav, koji će suprotstaviti Norvežanima: Rodić – Czismadia, Kokalović, Rogulj, Maras – Poldrugač, Šafarić, Posavec – Jurić, Vručina, Vojnović.
Nakon utakmice u kojoj farmaceuti očekuju pozitivan rezultat za uzvrat u Koprivnici 6. kolovoza, Slaven Belupo se vraća u hotel Radissen gdje će prespavati, a u Hrvatsku će krenuti sutra prije podne zrakoplovom iz Tromsa oko 9,30 sati.