BRAČUN: OČEKUJEMO POBJEDU S NORVEŽANIMA

05.08.2009.


Nogometaši Slavena Belupa u četvrtak igraju na koprivničkom stadionu uzvratnu utakmicu 3. pretkola Europske lige s norveškim prvoligašem Tromsom. U prvom susretu prije tjedan dana u Norveškoj farmaceuti su poraženi 2:1 i u sutrašnjem nastupu pred koprivničkim navijačima dovoljna im je pobjeda – 1:0.
– Igrat ćemo borbeno i agresivno i očekujem pobjedu s kojom ćemo ostati u Europi. Upitan je nastup Vručine i Jurića koji osjećaju posljedice ozljede stopala zbog nastupa u Tromsu, gdje smo igrali na tvrdoj podlozi s umjetnom travom. Neće li biti spremni za igru u momčad će ući Delić i Tepurić, no sve će biti poznato uoči susreta – kazao je zabrinuti trener Slavena Belupa Milivoj Bračun, koji je danas poslije podne odveo momčad u karantenu.
Norvežani se nalaze u đurđevačkom hotelu Picok, a danas će u 19 sati održati trening na koprivničkom stadionu.
Utakmica Slaven Belupo – Tromso igra se u 19 sati uz izravni prijenos na HTV 2, a vodit će je sudačka trojka iz Češke.