Božić i Glavčić u najboljoj momčadi 8. kola

06.11.2020.

Utakmicom Osijek – Lokomotiva kompletirano je osmo kolo Hrvatski Telekom Prve lige u kojem je Slaven Belupo u Koprivnici svladao Istru 1961 rezultatom 5:1. Prema izboru dnevnog lista Sportske novosti najbolji pojedinci naše momčadi u tom susretu bili su Tomislav Božić i Nemanja Glavčić koji su svojim igrama zaslužili mjesta u idealnoj momčadi kola. Glavčić je za svoju prezentaciju zaradio 12 bodova, a Božić pet. Podsjetimo, Božić je postigao prva dva pogotka naše momčadi u susretu, u 31. i 45. minuti, a za oba je asistirao baš Glavčić. Naš je veznjak, uz dvije asistencije, upisao i pogodak. Precizan je u 61. minuti bio za 4:0.

U ukupnom poretku za ‘Žutu majicu SN’ obojica imaju po 12 bodova, koliko ima i naš Stipe Bačelić Grgić.