Božić, Bosec, Marina i Sušak produljili vjernost Slaven Belupu

14.06.2023.


Tomislav Božić, Antonio Bosec, Mario Marina i Ivan Sušak i iduće će sezone braniti boje Slaven Belupa. Sva su četvorica produžila svoje ugovore s klubom te će i dalje nositi naš dres.

Iskusni dvojac Božić i Marina potpisali su jednogodišnje ugovore, dok su Bosec i Sušak potpisali višegodišnje.

– Sretni smo što smo produžili ugovore sa svom četvoricom važnih igrača. Božić je naš kapetan i primjer mladim igračima, baš kao i Marina koji ostavlja srce na terenu na svakom treningu i utakmici. S njima smo zadržali iskustvo koje je svakoj svlačionici potrebno. Bosecovu energiju i moć ponavljanja ne treba opet isticati, a Sušak je prije ozljede pokazao da na njega možemo računati. Kada prođe pripreme vjerujemo da će biti još bolji – rekao je koordinator za sportsku politiku Dejan Šomoci.

Čestitamo svoj četvorici i želimo sreću u novoj sezoni.