BOJAN VRUČINA NAJBOLJI SPORTAŠ KOPRIVNICE

27.02.2009.


Uoči nedjeljne utakmice s Dinamom vodeći strijelac prvoligaškog nogometnog prvenstva Bojan Vručina izabran je za najboljeg sportaša grada Koprivnice za 2008. godinu. U vrlo jakoj konkurenciji Vručina je uvjerljivo dobio najviše glasova i njegov izbor nije bio upitan.
– Za mene osobno je to veliko priznanje i podstrek u prvoligaškom proljetnom prvenstvu u kojem očekujem da ću postići još više pogodaka nego u jesenskoj sezoni – kazao je najbolji prvoligaški napadač Bojan Vručina, uz kojeg je Slaven Belupo proglašen i najboljim klubom Koprivnice u prošloj godini. Priznanje je primio kapetan momčadi Dalibor Poldrugač.
– Nema dvojbe, da smo koprivničkom sportu prošle godine otvorili europske vrata i da nam je ovo priznanje zasluženo pripalo. Ove godine želimo se još jednom plasirati u Kup Uefa i vjerujem da ćemo u tome uspjeti – rekao je Dalibor Poldrugač.