Bogati sportski vikend pred mladim nogometašima Slaven Belupa, juniori, kadeti i pioniri protiv Sesveta

12.04.2019.


Mlade nogometaše Slaven Belupa ovog vikenda čekaju nove prvenstvene obaveze. Juniori trenera Vedrana Medenjaka igraju odličan nogomet ovog proljeća što dokazuje velikih pet pobjeda u šest odigranih utakmica. Priliku za nova tri boda imat će već sutra kada će na terenu s umjetnom travom na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Sesvete. Bit će to utakmica 21. kola Prve HNL, a igrat će se s početkom u 11 sati. Podsjetimo, naši juniori su trenutno sedmoplasirana momčad prvenstva s 26 osvojenih bodova, dok su Sesvete 10. s četiri boda manje.

I kadeti i pioniri će odmjeriti snage sa Sesvetama. Kadeti trenera Dalibora Gorupića svoje će vršnjake ugostiti u Kunovcu, dok će pioniri trenera Želimira Mešnjaka biti domaćini u Torčecu. Obje utakmice će se igrati sutra s početkom u 10:30. Kadeti su trenutno 12. na prvenstvenoj ljestvici, dok su pioniri 9. Obje generacije u susret protiv Sesveta ulaze nakon dobrih rezultata, pioniri su svladali Šibenik u prošlom kolu, dok su kadeti s istim protivnikom remizirali.

Kadeti II i juniori II trenera Slavka Mešnjaka i Marija Dodika u nedjelju će na terenu s umjetnom travom igrati protiv vršnjaka Mladosti. Prvi će na teren kadeti u 10 sati, a u 11:30 zaigrat će juniori.