Bogat vikend za Školu nogometa, limači drugi u Austriji

05.06.2022.


Zaista bogat vikend imali su naši mladi nogometaši iz Škole nogometa. Dvije generacije, dječaci rođeni 2011. i dječaci rođeni 2013., ostvarili su odlične rezultate na jakom turniru u austrijskom Gabersdorfu. Limači su redali pobjede sve do finala, a onda su od Sturma iz Graza primili jedini pogodak na tuniru, i to iz kaznenog udaraca, i završili izvrsni drugi, sa srebrom oko vrata. Prednatjecatelji 1 su također igrali odlično, i na kraju u borbi za treće mjesto svladali Muru i osvojili broncu.

Dječaci rođeni 2012. godine prošli su grupu na turniru u Vukovini i svladali Goricu u 1/8 finala, da bi na kraju u 1/4 finala ispali od Rijeke.

U akciji su bile i dvije ekipe Prednatjecatelji 2, dječaka rođenih 2014. godine. Na turniru u Đurđevcu obje su momčadi ostvarile po dvije pobjede i dva poraza.

Najmlađi Slavenaši, dječaci rođeni 2015. godine, na turniru u Križevcima upisali su također dvije pobjede i dva poraza te su na kraju završili peti.