BIONDIĆ: REZULTATI SU IMPOZANTNI

23.04.2007.


Predsjednik Slavena Belupa Stanislav Biondić komentirao je uspješne rezultate u proljetnom dijelu sezone.

– U strategiji ove sezone definirali smo plasman od četvrtog do osmog mjesta. Peto mjesto je gotovo osigurano, još smo u igri i za četvrto. Ušli smo u finale Kupa, vjerojatno i u Europu, i mislim da su to impozantni rezultati. Lopta je okrugla, usudim se razmišljati da možemo očekivati i iznenađenje u Kupu. Uz igru kakvu smo prikazivali ovog proljeća, realno je razmišljati da imamo izgleda i u okršaju s Dinamom, bez obzira na njihovu snagu i veličinu te status apsolutnog favorita. Volio bih da trener Scoria ostane u klubu i u sljedećoj sezoni, u kojoj ne namjeravamo gajiti previsoke ambicije, ali ćemo pokušati postići što bolje rezultate – rekao je Stanislav Biondić.