BIONDIĆ OSTAJE PREDSJEDNIK KLUBA

07.06.2011.


Na sjednici Odbora za hitnost našeg kluba njegov predsjednik Stanislav Biondić potvrdio je da ostaje na čelu Slavena Belupa do daljnjega, iako je razmišljao o napuštanju ove najodgovornije dužnosti.
Od prije je poznato da od 1. srpnja Robert Markulin, na vlastiti zahtjev napušta mjesto klupskog direktora na kojem je proveo punih 12 godina i bit će dopredsjednik kluba. Markulina će na mjestu direktora zamijenit Zvonimir Šimunović bivši igrač kluba i menadžer u koncernu Podravka.
U tijeku su pregovori s nekoliko provjerenih prvoligaških igrača koji bi u nadolazećem prijelaznom roku trebali doći u Slaven Belupo, ali se njihova imena zasad drže u tajnosti. Pristupnicu za farmaceute do sada je potpisao samo Borislav Philipović, dosadašnji igrač Karlovca koji je u naš klub stigao kao slobodan igrač i bez odštete, a trebao bi biti pojačanje na lijevom boku.
S pripremama za sljedeću prvenstvenu sezonu Slaven Belupo će krenuti 14. lipnja u koje će se uključiti i nekoliko darovitih juniora.