BILA JE TO NAŠA NAJSLABIJA PROLJETNA IGRA – REKAO JE TRENER ŽELJKO KOPIĆ

22.04.2017.


Nastupom u Vinkovcima s posljednjom Cibaliom te izgubljenim bodovima, Slaven Belupo je svojim navijačima priredio najveće proljetno razočarenje, a vidno razočaran nakon utakmice bio je i trener Željko Kopić.
Nisam očekivao da ćemo toliko podbaciti i odigrati tako loše, iako smo se cijeli tjedan pripremali za ovaj susret. Predstoji nam analiza svega što nije bilo dobro i vjerujem da ćemo iz toga izvući pouke – kazao je trener našeg kluba i dodao:
Ne mogu jednostavno shvatiti koliko griješimo i koliko nas to skupa košta. Bila je to naša najslabija proljetna predstava što su domaćini jako dobro iskoristili i postigli svoju drugu prvenstvenu pobjedu – završio je Kopić.
Na utakmici u Vinkovcima Mirko Ivanovski, Fidan Aliti i Selim Bouadla dobili su treću javnu opomenu i u utorak će propustiti susret s Dinamom na koprivničkom stadionu.