BEZ GLAVICE, VRAĆAJU SE GRGIĆ I PILIPOVIĆ

04.10.2011.


Nakon osvojenih bodova s Varaždinom i dvodnevnog odmora nogometaši Slavena Belupa danas su nastavili s treninzima i pripremama za utakmicu 11. prvoligaškog kola sa zagrebačkom Lokomotivom, koja se igra u Maksimiru 14. listopada.

S „loksima“ neće nastupiti najbolji igrač susreta s „krojačima“ i strijelac pobjedničkog pogotka Dejan Glavica, zbog treće javne opomene, dok su utakmicu neigranja odradili obrambeni igrači Borislav Pilipović i Mato Grgić.

U prvenstvenoj stanki zbog kvalifikacija reprezentacije Hrvatske za Europsko prvenstvo, farmaceuti će odigrati dvije prijateljske utakmice.

U srijedu će gostovati kod trećeligaša Nedeljanca kraj Varaždina, dok će u subotu 8. listopada igrati u Lendavi s tamošnjim slovenskim prvoligašem Naftom, koja je ovog ljeta s našim klubom igrala prijateljski susret na koprivničkom stadionu.

U oba prijateljska nastupa trener Slavena Belupa Roy Ferenčina tražit će sastav s kojim će nastupiti u prvenstvenom gostujućem susretu s Lokomotivom.