BEZ BUŠIĆA – VRAĆA SE MARAS

02.11.2011.


Nakon sjajne pobjede u Zadru, Slaven Belupo se potpuno okrenuo riječkom prvoligašu koji u petak gostuje u Koprivnici.

U sastavu farmaceuta nedostajat će napadač i strijelac drugog pogotka u Zadru Tomislav Bušić koji je dobio treći žuti karton, dok će se u momčad vratiti kapetan Alen Maras, koji je u Zadru odradio kaznu zbog tri javne opomene.

Zbog današnje utakmice između mladih reprezentacija Hrvatske i Mađarske (U-20) koja se u 15 sati igra na koprivničkom stadionu, nogometaši Slavena Belupa će poslijepodnevni trening održati u Ludbregu na igralištu trećeligaša Podravine, a u četvrtak u Imbriovcu na igralištu županijskog ligaša Borca.

Poslije zadarske pobjede u koprivničkom prvoligašu očekuju uspjeh i s Rijekom, za ostanak u samom vrhu s pogledom prema još jednim izlaskom u Europu.

Trener Ferenčina s Riječanima još neće moći računati na ozlijeđenog Gorana Mujanovića i Aljošu Vojnovića, koji je operirao trbušni zid, te još uvijek nedovoljno oporavljenog od artroskopije koljena Stjepana Genga.