Besplatno na Slaven Belupo – Lokomotiva

14.12.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka ugostiti Lokomotivu na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš. Utakmica 20. kola Hrvatski Telekom Prve lige igrat će se s početkom u 18 sati. Ulaz na tribinu otvorit će se dva sata ranije, a ulaznice će biti besplatne. Želi se tako naš klub zahvaliti svim navijačima na podršci u jesenskom dijelu sezone.

Na koprivnički Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš moći će ući neograničen broj ljudi (u skladu s važećim kapacitetom stadiona – 3.000 mjesta) uz predočenje COVID putovnice koja se može dobiti:

– ako ste cijepljeni ili preboljeli COVID-19 u posljednjih 6 mjeseci

– uz negativan antigenski test (vrijedi 48 sati) ili PCR test (vrijedi 72 sata)

– djeca mlađa od 12 godina ne moraju imati COVID putovnicu

*testiranja ispred stadiona NEĆE biti

Kao i uvijek, na tribine će moći ući samo prethodno akreditirani novinari (akreditaciju možete zatražiti putem maila: odnosisjavnoscu@nksb.hr), a na iste se neće moći unijeti predmeti poput boca, kišobrana i upaljača.