BENKO NAJBOLJI STRIJELAC, RODIĆ NAJVIŠE NASTUPA

27.05.2011.


U sezoni koja je završila prije tjedan dana za prvoligaški sastav našeg kluba nastupilo je 30 igrača a najviše minuta skupio je prvi vratar Silvio Rodić, koji je odigrao 29 utakmica.
Najbolji strijelac Slavena Belupa je Leon Benko koji je u naš klub došao u zimskom prijelaznom roku i pokazao sjajne realizatorske sposobnosti. Bivši igrač Varteksa, Nurnberga, Standarda i Kortrijaka u 11 susreta postigao je 8 pogodaka.
Iza njega su se uvrstili Vojnović 5, Delić 4, Milardović, Bagarić i Kokalović 3, te Mujanović, Maras, Bušić, Nynkeu, Havojić, Tepurić i Papa 1.
Najuspješniji asistent je Vojnović s 8 dodavanja za pogotke, dok je Bagarić sudjelovao u 5 asistencija.
Najviše kartona skupili su Vojnović i Mujanović, svaki po sedam, a po šest su dobili Maras, Milardović, Kokalović, i Purić. Pet javnih opomena dobio je Gregurina, po četiri Rogulj, Benko, Nynkeu, a po tri Bagarić, Rodić, Delić, itd.
Jedini crveni karton tijekom cijelog prvenstva dobio je Vedran Purić.