BAGARIĆ NAJAVLJUJE POBJEDU SA CIBALIJOM

01.10.2010.


Davor Bagarić bio je prvo ime Slavena Belupa u susretu prošlog kola s Hrvatskim dragovoljcem. Postigao je i pogodak za farmaceute kad je snažnim udarcem iz voleja na ubačaj Purića zapečatio sudbinu gostiju iz Novog Zagreba za konačnih 3:0.

U subotu u Koprivnicu stiže Cibalia iz koje je Bagarić došao među farmaceute, zajedno s Milardovićem.
Bit će to za nas vrlo zahtjevna utakmica u kojoj nas zanima samo pobjeda s kojom bi učinili još veći pomak na ljestvici i približili se momčadima u samom vrhu. Moj bivši klub također ima kvalitetu, nekoliko odličnih igrača u napadu i obrani i sigurno nas očekuje veliki posao. Niz sezona nosio sam majicu Vinkovčana, jako dobro ih poznajem, ali sam uvjeren u našu pobjedu iako zbog ozljeda i žutih kartona nećemo istrčati u najjačem sastavu. U momčad se vraćaju Kokalović i Maras s kojima će naša obrana biti još čvršća i vjerujem neprobojnija. U subotu očekujem i veliku podršku naših navijača, koja će nam biti i te kako potrebna – završio je Davor Bagarić.