ASIM ŠEHIĆ POJAČANJE U NAPADU, POTPISAO I KRISTIJAN ČAVAL

16.06.2007.


Novi trener Slavena Belupa Krunoslav Jurčić održao je u četvrtak poslije podne prvi trening na početku priprema za novu sezonu. U odnosu na prošlu sezonu, nije bilo sedmorice igrača: Jane Nikoloski, Robert Lisjak, Marijo Dodik, Miljenko Mumlek, Tomislav Kelemen, Dario Bodrušić i Dario Zahora, kojeg je Dinamo povukao s posudbe i proslijedio ga u Inter. Vratar Vanja Iveša potpisao je dvogodišnji ugovor sa Slavenom Belupom, a u petak se momčadi priključio i napadač Asim Šehić, koji je prošlu sezonu igrao u švicarskom Xamaxu. On je potpisao dvogodišnji ugovor, kao i lijevi bočni igrač Kristijan Čaval, koji je stigao iz Šibenika, a ranije je nastupao za Rijeku i albanski Dinamo iz Tirane. Pripremama su se priključili i mlađi igrači iz juniora i drugoligaša Koprivnice: Silvio Rodić, Elvis Kokalović, Mateas Delić, Mato Jajalo i Franjo Tepurić.