Arijan Brković pozvan u U-19 reprezentaciju Hrvatske

13.02.2020.


Talentirani nogometaš Slaven Belupa Arijan Brković dobio je poziv izbornika Josipa Šimunića u U-19 reprezentaciju Hrvatske. Mladi veznjak reprezentaciji će se priključiti u ponedjeljak 17. veljače u Zagrebu. Reprezentativci Hrvatske odmjerit će dva puta snage s vršnjacima Austrije. Prva će se utakmice igrati 18. veljače u Medulinu od 15 sati, a druga dva dana kasnije u Poreču od 20 sati.

– Zaista uživam u nogometu u ovom trenutku. Skupljam prvoligaško iskustvo zahvaljujući svom klubu Slaven Belupu i treneru Tomislavu Stipiću koji pokazuju da imaju povjerenja u mene, a novi poziv u reprezentaciju je samo ‘šlag na tortu’. Moram napredovati iz treninga u trening i trudim se da bude tako, a ovakve situacije dođu kao još jedan veliki motiv. Veselim se novim nastupima u ‘kockastom dresu’ i nadam se da ću na najbolji način opravdati poziv izbornika – rekao je Brković.

Arijane, čestitamo!