Arbër Hoxha novi je igrač Slaven Belupa

08.02.2022.


Arbër Hoxha novi je igrač Slaven Belupa. Danas je potpisao trogodišnji ugovor, a na raspolaganju treneru Zoranu Zekiću bit će od nedjeljne utakmice s Hajdukom.  Hoxha je Kosovar rođen u njemačkom Heidelbergu 6.10.1998. Može igrati na svim pozicijama u napadu, a u svojoj je karijeri igrao za FK Ballkani, FC Prishtinu, FC Besu, FK Istogu i FK Hajvaliju na Kosovu te za zagrebačku Lokomotivu. U seniorskom nogometu upisao je 106 nastupa u kosovskoj superligi i najvišem rangu hrvatskog nogometa te je pritom postigao 21 pogodak. Valja istaknuti da je odigrao i tri utakmice za A reprezentaciju Kosova.

– Sretan sam što sam došao u Slaven Belupo. Dat ću na svakom treningu i utakmici svoj maksimum i na taj način pokušati pomoći ekipi da ostvari što bolje rezultate. Vjerujem da ću se brzo prilagoditi. S ligom i klubom sam dobro upoznat, a trenera i igrače znam s terena. Veselim se boravku u Koprivnici i Slaven Belupu – rekao je Hoxha.

Dobrodošao Arbër!