Arb Manaj novi je igrač Slaven Belupa

26.07.2022.


Arb Manaj novi je igrač Slaven Belupa. Napadač rođen u kosovskoj Klini 23.7.1998. godine potpisao je dvogodišnji  ugovor uz mogućnost produženja, a pravo nastupa za našu momčad imat će od utakmice s Osijekom. Manaj je u svojoj karijeri branio boje kosovskih klubova KF Dukagjini i KF Trepca za koje je u 52 utakmice postigao 24 pogotka te turskih drugoligaša Keciörengücüa, Balikesirspora, Bandirmaspora za koje je u 48 nastupa postigao 18 pogodaka. Valja istaknuti i podatak da je za reprezentaciju Kosova skupio tri nastupa, od kojih dva u lipnju prošle godine, i jednom zatresao mrežu.

– Sretan sam što sam potpisao ugovor sa Slaven Belupom. Znam sve o ligi i klubu. Pričao sam puno s Hoxhom s kojim sam već igrao u mladim reprezentacijama Kosova tako da mi je manje-više sve objasnio. Vjerujem da ću se brzo prilagoditi momčadi i da ću joj svojim igrama pomoći da ostvari što bolje rezultate. Već neko vrijeme treniram s momčadi i sada su napokon sve ‘tehnikalije’ gotove pa se mogu u potpunosti posvetiti nogometu – rekao je po potpisu ugovora Manaj.

Dobro došao Arb i sretno!