Antun Marković više nije igrač Slaven Belupa

16.07.2019.


Antun Marković više nije igrač Slaven Belupa. Sada već bivšem igraču naše momčadi istekao je ugovor te je u dogovoru s klubom odlučio sreću potražiti u inozemstvu. Ukupno je Marković u dresu Slavena branio 66 utakmica, 60 u prvenstvu i šest u Kupu, a jednom je pozvan i u reprezentaciju Hrvatske.

– Sve se dogodilo vrlo brzo. Želio bih zahvaliti direktoru Šimunoviću koji mi je izašao u susret, ali i cijelom klubu koji mi je pružio priliku da zaigram na najvišem stupnju nogometa u Hrvatskoj i, evo sada, odem u inozemstvo. Također, poželio bih svojim dosadašnjim igračima svu sreću u nadolazećem prvenstvu i poručiti im da će u meni imati najvećeg i najvjernijeg navijača. Znam koja je njihova kvaliteta, potrebno je samo malo sreće i puno samopouzdanja i dečki mogu doći do toliko željene Europe – poručio je Marković.

Antune, hvala ti za sve što si učinio u našem dresu i sretno ti!